گسترش هر روزه گوشی‌های هوشمند تلفن همراه، این امکان را برای رسانه‌ها هم بوجود آورده تا انقلابی در عرصه توزیع محتوا هم به وجود بیاورند. مدت‌هاست که شیوه‌های سنتی نشر و توزیع از رونق افتاده و راه‌های ارتباط و انتقال اطلاعات به مخاطب دگرگون شده است. البته هنوز هستند مخاطبانی که بسته بندی‌های سنتی برای دریافت اطلاعات، خبر و تحلیل را به دیگر شیوه‌های نو شده ترجیح می‌دهند، اما واقعیت دنیای امروز تردیدی باقی نگذاشته که چنین افرادی در اقلیت هستند.

نشریه «ایران‌در‌جهان» نیز از سال‌ها پیش برای عقب نماندن از این قطار تحولات رسانه‌ای، اهمیت ویژه‌ای برای این عرصه قائل شد تا بتواند از ظرفیت‌های بیشتری برای ارتباط و انتقال محتوا با مخاطبان خود برخوردار باشد. ایجاد و معرفی «اپلکیشن آیفون» در دوره پیشین فعالیت «ایران‌در‌جهان» از جمله‌ همین تلاش‌ها بود که با استقبال قابل توجهی روبه‌رو شد.

حالا و در دوره جدید انتشار، با ایجاد «اپلکیشن اندروید» تلاش داریم تا بخش گسترده‌تری از مخاطبانی که از طریق گوشی‌های هوشمند تحولات خبری-تحلیلی را دنبال می‌کنند، را از امکان دریافت محتوای نشریه بهره‌مند کنیم.

لازم به یادآوری است که نسخه به‌روز شده اپلکیشن آیفون نشریه هم چند وقت پیش منتشر شده است که طریق «اپل استور» قابل دریافت است.

لینک دانلود و نصب «اپلکیشن» برای گوشی‌های Android

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yupi.home.irandarjahan

لینک دانلود و نصب (و یا آپدیت نسخه سابق) «اپلکیشن» برای گوشی‌های iOS

https://itunes.apple.com/app/irandarjahan/id389733576

Facebooktwittergoogle_plusmailFacebooktwittergoogle_plusmail

Telegram

ترجمه و ویرایش از ایران در جهان