English versian of about us

ایران در جهان نشریه‌ای اینترنتی است که با فورمات پی‌دی‌اف منتشر و از طریق آدرس ایمیل بصورت رایگان برای همگان ارسال می‌شود.

سالهاست کشور ما به دلایل گوناگون جایگاهی خاص در صفحات مطبوعات جهان یافته است. کمتر روزی است که رسانه‌ای خبر و یا مقاله‌ای در باره‌ی ایران نداشته باشد. اما بازتاب این مهم در رسانه‌های ما کامل نیست. در میان انبوه اخبار و رویدادهای داخلی، مطبوعات ما گاه به بخشی از آنچه که در رسانه‌های جهانی انتشار می‌یابد، توجه می‌کنند. از یک سو مشکلات بی‌شمار روزمره و پیش روی یک روزنامه، و از سوی دیگر اهمیت رویدادها داخلی مانع از انعکاس درخور و کامل مقالات مطبوعات جهانی است.

دانستن آنچه که در باره کشور ما گفته می‌شود، فقط کنجکاوی و یا علاقه‌مندی به زندگی و سرنوشت‌مان نیست که ضرورتی‌ست برای زندگی در جهان امروز، این خود در عین حال بهترین توضیح برای ضرورت وجود نشریه ای چون «ایران در جهان» است. سعی ما بر آن است که این نشریه در هر شماره خود بخشی از مهم‌ترین مقالات منتشر شده در مطبوعات جهان را به فارسی ترجمه و در اختیار خوانندگان قرار دهد.

ایران در جهان انتشار خود را از بهار ۲۰۰۶ آغاز کرد. این نشریه در یک سال اول هر دو هفته یک بار منتشر شد و پس از آن به صورت هفتگی در اختیار علاقمندان قرار می‌گرفت. در حال حاضر و از ابتدای سال ۲۰۱۰ میلادی این نشریه هر روز در وب سایت با جدیدترین ترجمه‌ها منتشر می‌شود. نشریه از طریق وب سایت منتشر و همچنین به لیست ایمیل‌های مشترکین ارسال می‌شود. همچون همیشه در این راه نیازمند همیاری شما هستیم. با پیشنهادات و انتقادات خود ما را یاری کنید.

ایران در جهان

صاحب امتیاز و سردبیر: روزبه میر ابراهیمی

زیر نظر شورای مترجمان

همکاران: فائقه اشکوری، آیدا قجر، زهرا علی‌پور، حامد پدرام، علی مهتدی، عبدالسلام سلیمی، پارسا آزاد، شادی سابجی، علیرضا رضایی، آرش بهمنی، رضا صدیق، هومان خانی‌پور، میم.امینی، ….

برای مکاتبه

مجری طرح: موسسه غیر انتفاعی Non-Stop Media, Inc. واقع در نیویورک/آمریکا

ISSN 2159-4716 (Print) and ISSN 2159-4724 (Online) /Registered in USA

یا از طریق خرید آگهی تبلیغاتی، معرفی خدمات‌تان به مخاطبان نشریه را به ما بسپارید. تعرفه آگهی‌های «ایران در جهان» را از لینک زیر دریافت کنید.

تعرفه آگهی‌ها

Non-Stop Media Inc
Facebooktwittergoogle_plusmailFacebooktwittergoogle_plusmail

Telegram

ترجمه و ویرایش از ایران در جهان