چون «ایران در جهان» به اهمیت انتقال دیدگاه های رسانه های بین المللی به فارسی زبانان آگاه است و چون ما باور داریم که خوانندگان ما مهمترین بازیگران این نقش می توانند باشند بیشترین تلاش خود را کرده ایم تا ابزارهای لازم برای این فعالیت را مهیا سازیم.

پخش مقاله ها

انتشار دیدگاه ها

لینک به مقاله ها

دریافت و انتشار بنر «ایران در جهان»

ترجمه مقاله ها

پیشنهاد مقاله ها

ارسال کمک مالی

پخش مقاله ها:

ما از اینکه خوانندگان «ایران در جهان» نسخه «پی دی اف» مقاله ها و یا خبرنامه هفتگی نشریه را «دانلود» و برای آشنایان و دوستان خود در ایران ارسال کنند استقبال می کنیم. لازم به یادآوری است که «ایران در جهان» در ایران مسدود شده است. البته این کار می تواند با به اشتراک گذاشتن لینک های مقاله های منتشر شده «ایران در جهان» در شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک و توییتر و … هم صورت پذیرد.

هر مقدار بیشتر به توزیع و اشتراک گذاری مقاله ها پرداخته شود بیش از پیش «ایران در جهان» می تواند مکانی برای مباحثه و تبادل نظر بین فارسی زبانان باشد.

انتشار دیدگاه ها:

مقاله ها در «ایران در جهان» برای کامنت گذاری باز هستند. این امکانی است برای خوانندگان تا به تبادل نظر بپردازند. اگر شما دوست یا آشنایی دارید که فکر می کنید در مورد مقاله ای یا موضوعی نظری دارد اما دسترسی به سایت ندارد می توانید از سوی او به انتشار دیدگاه بپردازید.

کامنت ها از جذابیت خاصی برخوردارند زمانی که به مباحثه و تبادل نظر و انتقاد بین خوانندگان می انجامد. و این یکی از دلایلی است که رسانه های آنلاین به مکانی برای مباحثه و دموکراسی تبدیل شده اند.

زمانی که در مورد مقاله ای نظری را در کامنت ها منتشر می کنید «منشور» نشریه را نیز مدنظر داشته باشید. و البته تردید هم نکنید که دوستان و آشنایان خود را به نظر دادن در مورد دیدگاه تان دعوت کنید. فیسبوک و توییتر این امکان را به راحتی ایجاد کرده است هرچند ایمیل هم در این زمینه کارآیی خود را دارد.

لینک به مقاله ها

اگر شما با کارکرد وبلاگ یا وب سایت آشنایی دارید حتما از اهمیت لینک دادن باخبر هستید. هر چه بیشتر به مقاله های یک وب سایت لینک داده شود وب سایت در جستجوگرهای اینترنتی قابل دسترس تر خواهد شد. اگر به این صفحه ( link:http://www.irandarjahan.net ) بروید می توانید وب سایت ها یا وبلاک هایی که به «ایران در جهان» لینک داده اند را ببینید.

لینک دادن به سایت یا مقاله های ما کار بسیار ساده ای است اما همین موضوع ساده کمک تاثیرگذاری برای افزایش ارتباط ما با خوانندگان است.

دریافت و انتشار بنر «ایران در جهان»

اگر شما وبلاگ می نویسید ما خوشحال خواهیم شد که لوگوی سایت ما یا جلد شماره های مجله ما را در ستونی در وبلاگ خود لینک بدهید. بنر و عکس های زیر را می توانید در وبلاگ یا وب سایت خود مورد استفاده قرار دهید و به آدرس نشریه ما ( http://www.irandarjahan.net ) لینک دهید.

ترجمه مقاله ها

شما مقاله های مرتبط با ایران را از زبان های انگلیسی یا آلمانی یا فرانسوی یا اسپانیایی یا عربی به فارسی ترجمه می کنید؟ ما از هر نوع همکاری در ترجمه مقاله ها استقبال می کنیم و در سایت نشریه منتشر خواهیم کرد. ما برخی ترجمه ها را نیز در وبلاگ نشریه منتشر خواهیم کرد و به تبادل تجربه در زمینه ترجمه مقاله ها نیز خواهیم پرداخت.

پیشنهاد مقاله ها

شما مقاله ای را می خواندید که فکر می کنید باید ترجمه شود؟ لطفا مقاله پیشنهادی خود را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید. یا می توانید کامنتی به همراه لینک مقاله پیشنهادی منتشر کنید.

ارسال کمک مالی

«ایران در جهان» یک نشریه غیرانتفاعی و مستقل است که از طریق «گرانت» های موسسات خصوصی و کمک های مالی خوانندگانش اداره می شود. اگر علاقمند هستید تا در زمینه مالی به این پروژه کمک کنید لطفا از طریق این لینک به صفحه پی پل موسسه مراجعه کنید و مبلغ ارسالی برای کمک مالی را وارد کنید. موسسه « Non-Stop Media » ثبت شده در امریکا است و دارای گواهینامه ( 501(c) ) که مبلغ ارسالی شما از مالیات معاف خواهد شد.

Facebooktwittergoogle_plusmailFacebooktwittergoogle_plusmail

Telegram

ترجمه و ویرایش از ایران در جهان